Fabrika turu

Jiangsu Yida Chemical Co., Ltd. Fabrika

Almak Tripropilen Glikol Monobutil Eter & Dipropilen Glikol Monometil Eter Asetat şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Jiangsu Yida Kimyasal glikol eterler ve ester serisinin profesyonel üretim ve Ar-Ge üssü. Yida, ulusal meşale programının kilit bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Şirket, 110 mu'lik bir alanı kaplamaktadır ve 280 çalışanı vardır ve bunların 68'i Merkezi Glycol Ethers'ın araştırmacılarıdır.

Karargahda dört üretim hattı, ince kimyasal mühendislik için iki ve iki yıllık 50.000 ton / yıl olarak yıllık üretim ile paketleme tamburu dışında ürünlerimizin 40'dan fazla çeşidi imal edebilen Ar-Ge pilot deneme üretim hatları bulunmaktadır. Merkezi araştırma ve geliştirmeyi, üretimi ve satışı entegre eden ekonomik bir oluşumdur.

Jilin Yida, kayıtlı sermayesi 40 milyon RMB olan Jiangsu Yida'nın bir yan kuruluşudur. Şirket 210 mu'lik bir alanı kaplamaktadır ve 190 çalışanı bulunmaktadır. Birinci faz projesi Aralık 2007'de üretime alındı. Jilin'in hammadde avantajına dayanarak, Jilin Yida'nın ana ürünleri, E serisinin alkol eter ve ester eter ürünleridir ve ikincil ürünler P serisidir ve yıllık üretim 50.000 ton. Ayrıca, Jilin Yida, hem kendimiz tarafından kullanılabilen hem de ürün olarak satılabilen sargı tamburunun otomatik üretim hatlarını desteklemektedir.

Zhuhai Yida, Jiangsu Yida'nın RMB 39.14 milyon kayıtlı sermayesinin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşu olup, madde 11 çeşit glikol eter ve E serisi ve P serisinin ester serisi ürünler imal edebilen 2 üretim hattını inşa etmiştir. Bundan sonra enerji tasarrufu yapmak ve PM ve PMA, PM kapasitesi 50.000 ton / yıl ve PMA da 50.000 ton / yıl olarak ürün çevre koruması hammaddelerine ve yönlendirilmiş solventlere israfını azaltmak için ileri teknolojiyi kullanacağız.

İletişim bilgileri